Bitcoin News Today – Nagłówki na 23 lipca

Bitcoin w końcu przełamuje 9,500 dolarów przez płotek.
Czy Bitcoin może trzymać zyski powyżej tego poziomu i zmierzać w kierunku 10 tys. dolarów?
Fed kontynuuje ustawianie sceny do biegu byków Bitcoin’a.
Bitcoin News Today – Cena Bitcoin niedawno wybuchła z ciasnego zakresu. Cyfrowa waluta właśnie przekroczyła marżę 9.500 dolarów, ale czy będzie w stanie utrzymać zyski ponad ten kluczowy punkt zwrotny? W ciągu ostatnich kilku godzin, Bitcoin zebrał trochę byczej trakcji i wyłamał się z bocznego zakresu, aby trafić do 9.500 dolarów punkt płotek.

Czy Bitcoin może utrzymać się na poziomie 9,500$?
Ten ostry rajd następuje po niewielkim wzroście dziennego wolumenu handlu od 20 lipca. Wielu handlowców i inwestorów obserwuje teraz, czy Bitcoin może utrzymać zyski powyżej tego kluczowego poziomu. Być może było to techniczne posunięcie, ponieważ od początku zeszłego miesiąca cena waluty cyfrowej kompresowała się do węższego zakresu niższych wyżów i wyższych niżów.

Bitcoin (BTC) Cena dzisiaj – BTC / USD

Cointelegraph poinformował niedawno, że Biuro Walutowe dało federalnym bankom amerykańskim zielone światło do świadczenia swoim klientom usług cyfrowego przechowywania pieniędzy. Jest to mile widziana zmiana, ponieważ pozbywa się niektórych problemów związanych z nabywaniem i przechowywaniem waluty cyfrowej. Oznacza to, że inwestorzy posiadający walutę cyfrową mogą przechowywać swoje cyfrowe aktywa w tym samym banku, w którym przechowują swoje oszczędności, rachunki maklerskie i czeki.

Niedawno UE oświadczyła, że chce rozpocząć kolejną rundę bodźców, a Rezerwa Federalna USA ma pójść w jej ślady z pakietem bodźców gospodarczych o wartości 1-2 bilionów dolarów. Te posunięcia mogą jeszcze bardziej zwiększyć przekonanie inwestorów, że w miarę jak Fed będzie drukował pieniądze, akcje będą rosły, a cena Bitcoinu wzrośnie o ponad 10 tys. dolarów.

Fed kontynuuje ustawianie etapu dla BTC’s Bull Run
W związku z nowymi rundami pakietów stymulacyjnych, Tyler Winklevoss – współzałożyciel i CEO Gemini Exchange – powiedział:

„The Fed kontynuuje ustawianie sceny dla Bitcoin’s bull run.“

Druk nowych walut przez bank centralny nadal pcha rynki wyżej. Srebro rozpoczęło się w tym tygodniu silnym rajdem, który zakończył się ładnym wzorem rączki i pucharu w codziennych ramach czasowych. W czasie prasy, aktywa odnotowały tygodniowy wzrost o około 19,25 procent. Złoto jest również na dobrej drodze do osiągnięcia nowego haju, który dziś wynosi 1.874 dolarów. Od czasu wybuchu pandemii, wartość złota wzrosła o około 29 procent.

Teraz, gdy cena Bitcoin jest nieco wyższa niż 9.500 dolarów, inwestorzy będą obserwować, czy może nadal rosnąć w górę i przełamać kolejną dużą przeszkodę w postaci 9.775 dolarów. Przełamanie tego poziomu może utorować drogę do większych zysków ponad 10 tys. dolarów.